Чергова футбольна перемога за нами!

Традиційно, в Олімпійський тиждень, напередодні Дня фізкультури й спорту, в нашій школі проходить футбольний матч між збірними командами Кам'янської загальноосвітньої школи №3 та Юрчиською загальноосвітньою школи.

Цього року до збірної команди школи увійшли такі учні: Євген Фоменко (капітан), Дмитро Назаренко, Андрій Романенко, Олександр Стрельченко, Євген Романенко, Андрій Іващенко, Владислав Панитенко, Сергій Романенко та В'ячеслав Сватош.

Ще в першому таймі у ворота противника м'яча забив наш капітан - Євген Фоменко. Юрчанські футболісти після цього всіляко намагалися пробитися й до наших воріт, але удача була на нашому боці. Тож, рахунок так і залишився до кінця гри - 1:0 на нашу користь.

Не останню роль у нашій перемозі відіграла і група підтримки, яка ні на хвилину не відходила від поля. Тож, висловлюємо дівчатам слова величезної вдячності!