У період з 1 жовтня по 2 листопада проходив ряд предметних дистанційних олімпіад освітнього проекту "На урок". Тестування було безкоштовним, тож кожен охочий міг взяти в ньому участь.
Приємно, що наші учні так активно беруть участь, але через брак часу (тестування проходить максимум за 40 хв), а часом і через проблеми на сервері не всі учні змогли показати якісний результат.
Але Кам'янецька Діана (5 клас), Мошківська Мирослава (9 клас) та Сула Максим (9 клас) показали найвижчий результат не з одного предмету.
Адміністрація школи виносить подяку заступнику директора школи Юрченку А.В. за якісну підготовку та заохочення учнів до олімпіад.
А результати ІІ Всеукраїнськоих предметних олімпіад "На урок" наступні:
Українська мова та література
Учень
Клас
Результат
Місце у школі
Місце у району
Місце в області
Місце в Україні
Нагорода
Іванов Захар
6
13
4
4
231
4511
Сертифікат учасника
Кульбачний Євген
6
18
2
2
218
4358
Сертифікат учасника
Магай Наталія
6
21
1
1
214
4284
Сертифікат учасника
Моляка Олександр
6
13
3
3
229
4488
Сертифікат учасника
Мошківська Мирослава
9
53
2
2
102
2433
Сертифікат учасника
Степаненко Наталія
8
43
1
3
118
2148
Сертифікат учасника
Сула Максим
9
55
1
1
94
2237
Сертифікат учасника
Англійська мова
Учень
Клас
Результат
Місце у школі
Місце у району
Місце в області
Місце в Україні
Нагорода
Іванов Захар
6
5
5
9
231
4732
Сертифікат учасника
Красікова Анна
6
24
1
5
201
4209
Сертифікат учасника
Кульбачний Євген
6
20
3
7
214
4445
Сертифікат учасника
Магай Наталія
6
24
2
6
202
4213
Сертифікат учасника
Моляка Олександр
6
17
4
8
215
4464
Сертифікат учасника
Степаненко Наталія
8
28
1
2
167
3728
Сертифікат учасника
Стрельченко Олександр
9
13
2
2
192
4189
Сертифікат учасника
Сула Максим
9
30
1
1
165
3734
Сертифікат учасника
Чікаїдзе Марк
5
16
1
1
170
4207
Сертифікат учасника
Шкворець Юрій
9
13
3
3
193
4196
Сертифікат учасника
Зарубіжна література
Учень
Клас
Результат
Місце у школі
Місце у району
Місце в області
Місце в Україні
Нагорода
Іванов Захар
6
54
2
7
120
1870
Сертифікат учасника
Іващенко Андрій
9
32
6
6
87
1899
Сертифікат учасника
Кам’янецька Діана
5
82
1
3
34
646
Диплом ІІ ступеня
Котенко Ярослав
7
42
2
2
76
1746
Сертифікат учасника
Крамарова Яна
9
69
3
3
55
985
Сертифікат учасника
Красікова Анна
6
14
5
10
137
2164
Сертифікат учасника
Кульбачний Євген
6
52
3
8
123
1904
Сертифікат учасника
Магай Наталія
6
20
4
9
136
2157
Сертифікат учасника
Меланич Артем
7
20
3
3
95
2091
Сертифікат учасника
Моляка Олександр
6
64
1
5
104
1590
Сертифікат учасника
Мошківська Мирослава
9
87
2
2
24
355
Диплом ІІ ступеня
Панитенко Владислав
8
42
2
2
81
1364
Сертифікат учасника
Степаненко Наталія
8
56
1
1
69
1097
Сертифікат учасника
Стрельченко Олександр
9
54
5
5
73
1486
Сертифікат учасника
Сула Максим
9
87
1
1
23
354
Диплом ІІ ступеня
Чікаїдзе Марк
5
63
2
4
58
1189
Сертифікат учасника
Шкворець Юрій
9
60
4
4
68
1322
Сертифікат учасника
Біологія
Учень
Клас
Результат
Місце у школі
Місце у району
Місце в області
Місце в Україні
Нагорода
Коновал Дмитро
7
22
1
20
144
2954
Сертифікат учасника
Красікова Анна
6
36
4
15
92
2245
Сертифікат учасника
Кульбачний Євген
6
68
2
12
62
1460
Сертифікат учасника
Магай Наталія
6
69
1
11
60
1416
Сертифікат учасника
Меланич Артем
7
8
2
21
154
3159
Сертифікат учасника
Моляка Олександр
6
64
3
13
72
1659
Сертифікат учасника
Мошківська Мирослава
9
84
1
1
13
416
Диплом ІІ ступеня
Степаненко Наталія
8
57
1
1
58
1430
Сертифікат учасника
Сула Максим
9
75
2
2
25
839
Диплом ІІІ ступеня
Хімія
Учень
Клас
Результат
Місце у школі
Місце у району
Місце в області
Місце в Україні
Нагорода
Мошківська Мирослава
9
82
1
1
19
265
Диплом ІІ ступеня
Панитенко Владислав
8
20
2
3
138
2512
Сертифікат учасника
Степаненко Наталія
8
29
1
2
133
2371
Сертифікат учасника
Трудове навчання
Учень
Клас
Результат
Місце у школі
Місце у району
Місце в області
Місце в Україні
Нагорода
Берчак Юлія
8
47
1
1
15
292
Сертифікат учасника
Іващенко Андрій
9
24
2
2
3
252
Сертифікат учасника
Красікова Анна
6
44
1
1
3
174
Сертифікат учасника
Кульбачний Євген
6
10
3
3
5
221
Сертифікат учасника
Магай Наталія
6
54
1
1
26
247
Сертифікат учасника
Моляка Олександр
6
33
2
2
4
194
Сертифікат учасника
Степаненко Наталія
8
42
2
2
19
332
Сертифікат учасника
Сула Максим
9
39
1
1
13
368
Сертифікат учасника
Шмагайло Лана
8
35
3
3
21
367
Сертифікат учасника
Правознавство
Учень
Клас
Результат
Місце у школі
Місце у району
Місце в області
Місце в Україні
Нагорода
Мошківська Мирослава
9
68
1
1
23
285
Сертифікат учасника
Сула Максим
9
30
2
2
55
873
Сертифікат учасника
Фізика
Учень
Клас
Результат
Місце у школі
Місце у району
Місце в області
Місце в Україні
Нагорода
Мошківська Мирослава
9
88
2
2
4
154
Диплом ІІ ступеня
Панитенко Владислав
8
15
2
24
129
2457
Сертифікат учасника
Степаненко Наталія
8
27
1
15
113
2251
Сертифікат учасника
Стрельченко олександр
9
18
3
3
82
2352
Сертифікат учасника
Сула Максим
9
88
1
1
3
143
Диплом ІІ ступеня
Математика
Учень
Клас
Результат
Місце у школі
Місце у району
Місце в області
Місце в Україні
Нагорода
Іванов Захар
6
5
5
11
313
6069
Сертифікат учасника
Красікова анна
6
24
1
7
243
4767
Сертифікат учасника
Кульбачний Євген
6
24
2
8
246
4802
Сертифікат учасника
Магай Наталія
6
20
3
9
273
5223
Сертифікат учасника
Моляка олександр
6
18
4
10
278
5475
Сертифікат учасника
Мошківська Мирослава
9
27
1
3
123
2800
Сертифікат учасника
Степаненко Наталія
8
38
1
4
114
1875
Сертифікат учасника
Сула Максим
9
11
2
5
186
4185
Сертифікат учасника
Історія
Учень
Клас
Результат
Місце у школі
Місце у району
Місце в області
Місце в Україні
Нагорода
Моляка Олександр
6
53
1
1
65
1188
Сертифікат учасника
Красікова анна
6
26
2
2
86
1623
Сертифікат учасника
Мошківська Мирослава
9
57
2
2
110
2099
Сертифікат учасника
Панитенко Владислав
8
56
1
2
68
781
Сертифікат учасника
Степаненко Наталія
8
42
2
3
116
1424
Сертифікат учасника
Сула Максим
9
66
1
1
33
612
Сертифікат учасника
Інформатика
Учень
Клас
Результат
Місце у школі
Місце у району
Місце в області
Місце в Україні
Нагорода
Безпала Єлизавета
7
43
1
12
188
3337
Сертифікат учасника
Берчак Юлія
8
5
4
40
448
8286
Сертифікат учасника
Борисенко Богдан
7
36
2
20
252
4339
Сертифікат учасника
Галата Олександр
7
33
4
26
301
5031
Сертифікат учасника
Довгополий Володимир
7
3
8
41
451
7494
Сертифікат учасника
Іванов Захар
6
12
4
45
455
7386
Сертифікат учасника
Калініна Іванна
8
65
1
7
98
1971
Сертифікат учасника
Кам’янецька Діана
5
46
1
11
137
4669
Сертифікат учасника
Корецька Дарія
7
33
3
25
293
4919
Сертифікат учасника
Котенко Ярослав
7
30
5
28
325
5398
Сертифікат учасника
Кульбачний Євген
6
44
1
25
287
4646
Сертифікат учасника
Магай Наталія
6
24
3
41
421
6930
Сертифікат учасника
Меланич Артем
7
28
6
29
350
5740
Сертифікат учасника
Моляка олександр
6
32
2
36
373
6249
Сертифікат учасника
Ситник Олександра
7
13
7
38
430
7225
Сертифікат учасника
Степаненко Наталія
8
47
2
14
236
4547
Сертифікат учасника
Шмагайло Лана
8
7
3
39
447
8261
Сертифікат учасника
Географія
Учень
Клас
Результат
Місце у школі
Місце у району
Місце в області
Місце в Україні
Нагорода
Іванов Захар
6
26
4
4
54
1499
Сертифікат учасника
Кульбачний Євген
6
37
2
2
49
1437
Сертифікат учасника
Магай Наталія
6
32
3
3
52
1467
Сертифікат учасника
Моляка Олександр
6
63
1
1
22
996
Сертифікат учасника
Мошківська Мирослава
9
61
2
2
30
910
Сертифікат учасника
Степаненко Наталія
8
36
1
2
49
1428
Сертифікат учасника
Сула Максим
9
63
1
1
28
848
Сертифікат учасника
Основи здоров’я
Учень
Клас
Результат
Місце у школі
Місце у району
Місце в області
Місце в Україні
Нагорода
Берчак Юлія
8
35
4
4
39
1178
Сертифікат учасника
Іващенко Андрій
9
47
4
4
36
933
Сертифікат учасника
Кам’янецька Діана
5
83
1
2
27
468
Диплом ІІ ступеня
Крамарова Яна
9
47
5
5
37
934
Сертифікат учасника
Красікова Анна
6
19
3
3
71
1259
Сертифікат учасника
Кульбачний Євген
6
34
2
2
68
1207
Сертифікат учасника
Магай наталія
6
5
4
4
74
1270
Сертифікат учасника
Моляка Олександр
6
47
1
1
54
1061
Сертифікат учасника
Панитенко Владислав
8
38
2
2
34
1076
Сертифікат учасника
Ситник Софія
5
54
2
3
40
930
Сертифікат учасника
Степаненко Наталія
8
62
1
1
19
415
Сертифікат учасника
Стрельченко Олександр
9
50
3
3
31
876
Сертифікат учасника
Сула Максим
9
51
2
2
30
869
Сертифікат учасника
Шкворець Юрій
9
68
1
1
16
430
Сертифікат учасника
Шмагайло Лана
8
36
3
3
35
1113
Сертифікат учасника
Вітаємо переможців та бажаємо всім успіхів уже наступного разу!
Коментарi